28 травня 2021 року проведена профорієнтаційна зустріч із магістрами освітньої програми Лабораторна діагностика

28 травня 2021 року співробітниками кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко С.М., доц. Зборовською Т.В., доц. Ткаченко О.В. була проведена профорієнтаційна зустріч із магістрами освітньої програми Лабораторна діагностика та ознайомлено їх з можливість продовження навчання в НФаУ за спеціальністю 073 Менеджмент освітньої програми Якість, стандартизація та сертифікація.

Важливість розробки, впровадження та постійного удосконалення систем управління якості медичних лабораторій обумовлена необхідністю гарантування якості медичних досліджень, підвищення рівня наданих послуг. Медичні лабораторії України сьогодні постали перед питанням обов’язковості впровадження та сертифікації системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетенції». Перш за все існує необхідність у компетентних фахівцях, які здатні успішно створювати та розвивати систему управління якістю у медичних лабораторіях на основі знань щодо створення та інтегрування різних систем управління якістю, проведення внутрішніх аудитів, сертифікації та підтвердження відповідності тощо.

Здобувачі вищої освіти отримали загальну інформацію про університет, умови вступу та навчання за спеціальністю 073 Менеджмент освітньої програми Якість, стандартизація та сертифікація.

Щиро дякуємо завідувачці кафедри клінічної лабораторної діагностики професору Єрьоменко Риммі Фуатівні за співпрацю!