Протягом 22-25 червня 2021 року  на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації було проведено складання кваліфікаційних екзаменів з базової освіти студентами освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка».
Всі студенти успішно виконали кваліфікаційні завдання і отримали позитивні оцінки, які підтверджують отримані ними у Національному фармацевтичному університету фахові знання та вміння.
Вітаємо випускників освітнього ступеня «Бакалавр» кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації з успішним складанням кваліфікаційного екзамену! Життя готує ще багато різноманітних екзаменів та випробувань, які ми вам бажаємо скласти на “відмінно”! До зустрічі в аудиторіях після вступу на магістерські програми. І нехай вам у всьому щастить!