26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід “Клуб бізнесу та технологій”.
Спікерами онлайн-зустрічі були:
1) Кутова Наталія – лікар-дерматолог дитячий та дорослий. Керівник проєкту з розробки косметичних засобів для шкіри з дерматологічними проблемами;
2) Мариниченко Наталія – зав. відділення екстреної невідкладної медичної допомоги;
3) Пустовіт Денис – старший спеціаліст з логістики та постачання Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я»;
4) Шалаєв Євгеній – ФОП «Шалаєв Є.Г.».
Організатори заходу, учасники висловлюють велику вдячність запрошеним фахівцям за дуже цікавий матеріал, приділений час, корисні приклади, спілкування, мотивацію для наших здобувачів вищої освіти, можливість долучитися до обговорення актуальних питань сучасної системи охорони здоров’я та сподіваємося на подальшу співпрацю!
Завдяки спільним зусиллям учасників круглого столу захід виявився змістовно насиченим, інформативним та сприяє актуалізації найважливіших ідей виступів доповідачів

26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 26 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій"