21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»💊⚕️🧑‍⚕️🧑‍🏫
У секційному засіданні прийняли участь члени студентського наукового товариства та співробітники кафедри «Управління та забезпечення якості у фармації».
Щиро вітаємо переможців та наукових керівників:
1) Диплом І ступеню:
Доповідь на тему: «Оцінка інформаційних ризиків як запорука конкуренто спроможності та якісного управління підприємством»
Доповідач: Облог Сергій
Науковий керівник: Зборовська Т.В., к. фарм. н., доц.
2) Диплом ІІ ступеню:
Доповідь на тему: «Особливості стратегії управління знаннями в організації»
Доповідач: Машкіна Олександра
Науковий керівник: Ковальова В.І., к. екон. н., доц.
3) Диплом ІІІ ступеню:
Доповідь на тему: «Аналіз етапів впровадження системи HACCP на вітчизняних підприємствах з виготовлення твердих сирів»
Доповідач: Шкарлат Павло
Науковий керівник: Крутських Т.В., д. фарм. н., проф.
4) Грамота за участь (за практичну значимість):
Доповідь на тему: «Управління якістю в здійсненні транспортних перевезень»
Доповідач: Омельченко Олег
Науковий керівник: Зборовська Т.В., к. фарм. н., доц.
5)Грамота за участь (за відданість науці):
Доповідь на тему: «Шляхи удосконалення управління маркетинговими дослідженнями»
Доповідач: Митрович Оксана
Науковий керівник: Глєбова Н.В., к. екон. н., доц.
6) Грамота за участь (за оригінальність наукової теми):
Доповідь на тему: «Медіація в Україні : стан, проблеми, перспективи»
Доповідач: Синеколодезський Роман
Науковий керівник: Коляда Т.А., к. юр. н., доц.
Бажаємо нашим молодим і талановитим, натхненним науковцям нових творчих досягнень, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, примножувати свою енергію та бути на рівні високих вимог сучасного життя!
21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 21 квітня 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Управління та забезпечення якості у фармації» в межах проведення ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»