26 квітня 2023 р. науковці Національного фармацевтичного університету взяли участь у засіданні круглого столу «Молодь. Інновації. Майбутнє», який проводився Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів та Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленко за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.

Вітаємо нашу колегу Тетяну Зборовську, доцента кафедри управління та забезпечення якості у фармації, яка презентувала патент «Антидіарейний засіб у твердій лікарській формі з вмістом цинку та срібла» (співавтори патенту: Губін Ю.І., Лебединець В.О., Евсеєва Л. В.) та отримала диплом II ступеня у номінації: «Кращий новатор»:

Бажаємо їй подальших наукових звершень та успіху у професійному розвитку!

Висловлюємо подяку Ларисі Пижовій, головкині оргкомітету Конкурсу, заступниці голови Товариства винахідників і раціоналізаторів України та Олені Сітало відповідальній особі підрозділу Облік прав інтелектуальної власності та їх захист Національного фармацевтичного університету за їх допомогу та підтримку!!!