2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями

02.07.2021 викладачами кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації було проведено два профорієнтаційні онлайн-семінари на тему: «Аналіз ризиків для якості» з представниками ТОВ «ЧОЦСК «ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА» та ТОВ ФІТОФАРМ з метою співпраці та залучення до навчання в НФаУ.

Доц. Юрій Губін розповів про особливості роботи з ризиками на фармацевтичних підприємствах та ознайомив слухачів з методологією управління ризиками.

Наприкінці доц. Тетяна Зборовська провела профорієнтаційну бесіду щодо можливості навчання на освітніх програмах кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації для фахівців практичної фармації.

Щиро дякуємо керівникам Тетяні Портянко та Ганні Димаковій за організацію зустрічей та плідну співпрацю!!!

2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями 2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями 2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями 2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями2 липня 2021 р. проведений профорієнтаційний семінар з роботодавцями