12 липня 2021 р. викладачі кафедри провели виїзний семінар на базі ПрАТ «Лекхім-Харків»

Зустріч з працівниками підприємства мала на меті інформування про можливість отримання другої вищої освіти у сфері управління якістю, стандартизації та сертифікації в Національному фармацевтичному університеті.

В рамках семінару доцент кафедри Юрій Губін розповів про методологію управління ризиками для якості на базі фармацевтичного виробництва. Доцент Олена Ткаченко  зробила доповідь щодо специфіки навчання на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації та особливості впровадженої в НФаУ системи управління якістю.

Це перший захід з числа семінарів на фармацевтичних підприємствах, запланованих кафедрою на липень в рамках профорієнтаційної кампанії.

Щиро дякуємо за організацію семінару директора ПрАТ «Лекхім-Харків» Колесникова Дмитра Дмитровича.

1 липня 2021 р. викладачі кафедри провели виїзний семінар на базі ПрАТ «Лекхім-Харків» 1 липня 2021 р. викладачі кафедри провели виїзний семінар на базі ПрАТ «Лекхім-Харків» 1 липня 2021 р. викладачі кафедри провели виїзний семінар на базі ПрАТ «Лекхім-Харків» 1 липня 2021 р. викладачі кафедри провели виїзний семінар на базі ПрАТ «Лекхім-Харків»