14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку».
В конференції прийняли участь понад 150 учасників з різних міст України, та країн зарубіжжя – Польщі, Словаччини та Великобританії.
Учасники представили понад 20 навчальних закладів серед яких – Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України, Національний університет ім. В. Н. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний торговельно економічний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Запорізький державний медичний університет, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Державний біотехнологічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Вінницький національний технічний університет, Сумський національний аграрний університет, Рівненський державний гуманітарний університет, Луцький національний технічний університет, НМУ ім. О. О. Богомольця, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», та ін.
На конференції було заслухано багато актуальних та ґрунтовних доповідей. Метою даного заходу є розгляд і аналіз перспектив розвитку сучасного менеджменту. Актуальною для дискусії виявилася тема впливу військової агресії Російської федерації на розвиток менеджменту, появу нових тенденцій в управлінні та розвитку ринку.
Після виступу доповідачів за різними секціями конференції, відбулося обговорення результатів.
Учасники дійшли висновку про необхідність врахування нових умов, використання їх для подальшого розвитку управлінської наукової думки та практичної діяльності.
Можливо відмітити, що під час обговорення проблем розвитку сучасного менеджменту тривала креативна, енергійна та дискусійна наукова атмосфера.
Доповідачі вразили актуальністю та змістовністю своїх доповідей, а також цікавою подачею матеріалу. Отриманими результатами можна вважати відпрацьованими під час дискусії шляхи розвитку компетенцій сучасних менеджерів які займають керівні посади; розглянуті основні моделі набуття та розвитку професійних компетенцій, можливості їхньої зміни в умовах цифрових трансформацій світового ринкового простору та військового стану.
Усі присутні відмітили, що наукові дослідження здобувачів освіти ОП «Менеджмент» цього року – на найвищому, якісно новому рівні!
Підсумовуючи результати конференції, учасники, вже традиційно, побажали одне одному міцного здоров’я. І, звісно, подальших наукових звершень.

Матеріали ХІ науково-практичної конференції з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку».

Програма ХІ науково-практичної конференції з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку».

14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» 14 грудня 2022 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»