Протягом тижня з 01 по 08 грудня 2022 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувались кваліфікаційні екзамени на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», який склали всі студенти, що навчались за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми “Економіка підприємства”.

Студенти успішно виконали всі завдання кваліфікаційних екзаменів.

Вітаємо випускників із завершенням навчання та отриманням освітнього ступеня «бакалавр»! Бажаємо успіхів та творчих звершень у професійній діяльності.

Запрошуємо на навчання в магістратуру за освітніми програмами кафедри. Чекаємо в магістратурі та завжди раді бачити!

Протягом тижня з 01 по 08 грудня 2022 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувались кваліфікаційні екзамени на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», який склали всі студенти, що навчались за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми "Економіка підприємства" Протягом тижня з 01 по 08 грудня 2022 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувались кваліфікаційні екзамени на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», який склали всі студенти, що навчались за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми "Економіка підприємства"