Вітаємо з Всесвітнім днем якості!!!

Кафедра управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету вітає всіх з Всесвітнім днем якості!
10 листопада понад 40 країн відзначають Всесвітній день якості. Ініціатором його стала Європейська організація якості, а ООН підтримали дану ініціативу. День затвердили в 1990 році відзначати у другий четвер листопада.
Якість продукції та послуг – найважливіший фактор успішної діяльності як окремого підприємства, так і будь-якої галузі промисловості.  Досягнення високих якісних характеристик продукції забезпечує підвищення їх конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.
Відзначаючи Всесвітній день якості, ми закликаємо до активізації діяльності щодо забезпечення пріоритету якості, постійного вдосконалення споживчих властивостей і характеристик  продукції, що виробляється і поліпшення системи управління якістю.
Це гарний привід задуматися всім: від керівника до працівника про ту роль, яку якість грає в їх роботі, про якість управлінський рішень, що вживаються, про якість продукції і про якість виконуваних робіт.
Саме наша спільна і відповідальна праця, наші спільні цілі та єдність в їх досягненні і сприятимуть продуктивній та якісній роботі в сучасних реаліях.
Бажаємо всім нових успіхів і досягнень у праці!

Вітаємо з Всесвітнім днем якості!!!