Вітаємо із Всесвітнім Днем науки в ім’я миру та розвитку!!!!

Шановні колеги!
Кафедра управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету вітає Вас із Всесвітнім Днем науки в ім’я миру та розвитку! Для нас кожен день є днем науки, оскільки, наука є нашою професією. Це свято органічно увійшло в наше життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Наша наполеглива праця множить здобутки у світову скарбницю знань. Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим фундаментом, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих врожаїв на науковій ниві!

Вітаємо із Всесвітнім Днем науки в ім'я миру та розвитку!!!!