Вітаємо професорів Коваленко Світлану Миколаївну та Братішко Юлію Сергіївну!

15 вересня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради НФаУ з нагоди Дня фармацевтичного працівника України
Привітати спільноту університету з професійним святом завітали почесні гості – представники владних структур:
▪ Харківський міський голова Ігор Терехов,
▪ Голова обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Альона Благовещенська.
З нагоди Дня фармацевтичного працівника колектив НФаУ був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України – за високу ефективність роботи, патріотизм та відданість справі підготовки фармацевтичних кадрів.
До професійного дня спільнота НФаУ отримала привітання від Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, також відеопривітання надіслали стейкхолдери та випускники НФаУ.
У рамках заходу відбулася церемонія нагородження освітян і науковців Національного фармацевтичного університету та працівників практичної фармації відзнаками.

Почесні відзнаки отримали співробітники кафедри управління та забезпечення якості у фармації: проф. Коваленко Світлана Миколаївна та проф. Братішко Юлія Сергіївна.
Вітаємо професорів  Коваленко Світлану Миколаївну та Братішко Юлію Сергіївну! Вітаємо професорів  Коваленко Світлану Миколаївну та Братішко Юлію Сергіївну! Вітаємо професорів  Коваленко Світлану Миколаївну та Братішко Юлію Сергіївну! Вітаємо професорів  Коваленко Світлану Миколаївну та Братішко Юлію Сергіївну!