Вітаємо Посилкіну Ольгу Вікторівну з отриманням диплому І ступеня у номінації «Кращий доктор наук НФаУ»

28 жовтня 2021 р., на засіданні Вченої ради НФаУ, відбулося підведення підсумків Рейтингу НФаУ-2021, а також урочиста церемонія нагородження переможців.
У Рейтингу НФаУ-2021 взяли участь 32 кафедри та 441 НПП.
Колектив кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації вітає доктора фармацевтичних наук, професора кафедри Посилкіну Ольгу Вікторівну з отриманням диплому І ступеня у номінації «Кращий доктор наук НФаУ»!
Бажаємо подальших професійних успіхів, реалiзацiї нових задумів, творчого натхнення та нових здобутків!