ІX науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики» відбулася 28 жовтня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ.

Матеріали конференції

Сертифікати конференції

Номера сертифікатів

Науковий захід був присвячений визначенню напрямів удосконалення господарської й інноваційної діяльності підприємств (організацій, закладів) у ринковій економіці й підготовки сучасних кадрів, обговоренню актуальних наукових та практичних проблем реформування національної системи охорони здоров’я і розвитку  фармації із залученням вчених, фахівців-практиків, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців.

У роботі конференції взяли участь вчені із провідних ЗВО (Національний фармацевтичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний авіаційний університет, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національний університет «Львівська політехніка», Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Українська військово-медична академія, Харківський національний медичний університет та ін.) та науково-дослідних інститутів (ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів) України;  Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками; фахівці-практики провідних фармацевтичних та науково-виробничих підприємств (ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», ТОВ «Фармекс Груп», НВП «НІР», ТОВ «Беркана+», ТОВ «МНВО «Біокон», ТОВ «НПО Біотехінвест», ТОВ «Окс Україна» та ін.).

До конференції також  долучилися практикуючі лікарі із таких закладів охорони здоров’я (КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова» ХМР; Медичний центр «Добробут», м. Київ; ТОВ «Клініка Довіра», м. Дніпро та ін.)  з метою обговорення актуальних проблем реформування системи охорони здоров’я в Україні.

У роботі конференції велика увага була  приділена аналізу актуальних тенденцій в охороні здоров’я і  фармації в  умовах пандемії COVID-19. Проведено аналіз основних проблем галузі та представлені можливі траєкторії подальшого розвитку.

Конференція підтвердила, що ефективний розвиток фармацевтичної галузі потребує впровадження логістичної складової та інноваційних підходів у виробництво і просування лікарських засобів; забезпечення якості на всіх етапах життєвого циклу лікарських засобів. Посилення взаємодії університетів з державою та бізнесом, активізація науково-дослідної діяльності університетів, розвиток інноваційної інфраструктури, все це сприятиме створенню вітчизняних інноваційних препаратів.

Учасники конференції відзначили позитивні результати роботи конференції щодо розширення співробітництва вчених, фахівців-практиків, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців, лікарів в сфері удосконалення економічної, логістичної, інноваційної діяльності підприємств та закладів охорони здоров’я в ринковій економіці, забезпечення й управління якістю.

По результатах роботи конференції прийнято резолюцію про необхідність продовження активної роботи щодо удосконалення логістичної системи фармацевтичної галузі, управління інноваційними проєктами та  інтелектуальним капіталом, створення ефективної системи управління якістю досліджень і розробок у фармації, формування системи соціальної відповідальності фармацевтичного бізнесу.