Участь проф. Світлани Коваленко у регіональному семінарі “Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів”

5 жовтня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, проф. Світлана Коваленко прийняла участь у регіональному семінарі “Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів” ( організатор- НАЗЯВО), який проходив на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця (м. Харків).
На семінарі були обговорені наступні питання:
-розбір практичних кейсів;
-зв’язок між освітніми та професійними кваліфікаціями;
-якість освіти очима стейкхолдерів;
-обговорення інструментів якості та інші актуальні питання.
Впродовж семінару присутні активно задавали питання на цікаві для них теми та отримали вичерпні відповіді від спікерів. Захід відбувся в досить жвавій атмосфері. Де кожен із присутніх отримав необхідну інформацію та знання стосовно питань якості вітчизняної вищої освіти.
Участь проф. Світлани Коваленко у регіональному семінарі "Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів" Участь проф. Світлани Коваленко у регіональному семінарі "Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів" Участь проф. Світлани Коваленко у регіональному семінарі "Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів" Участь проф. Світлани Коваленко у регіональному семінарі "Якісна вища освіта : дискусія стейкхолдерів"