Краща навчально-методична розробка року

19 жовтня 2021 на засіданні Центральної методичної ради Національного фармацевтичного університету співробітники кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації отримали подяки за участь у конкурсі «Краща навчально-методична розробка року» за наступними виданнями:
1)«Економічне управління підприємством» (автори Посилкіна О.В., Котлярова В.Г., Гладкова О.В.);
2)«Належні практики у фармації» (автори Лебединець В.О., Ткаченко О.В., Губін Ю.І., Зборовська Т.В.);
3)«Стратегічне управління компанією» (автори Посилкіна О.В., Літвінова О.В., Лісна А.Г., Світлична К.С.);
4)«Управління проєктами» (автори Посилкіна О.В., Деренська Я.М.).
Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо здоров’я, творчого горіння, значних досягнень та практичних здобутків!
Під час засідання Центральної методичної ради також були урочисто вручені сертифікати Школи т’ютора, діяльність якої спрямована на підвищення ефективності роботи викладачів у дистанційному форматі.
Сертифікат про закінчення Школи т’ютора отримала доцент кафедри Ткаченко О.В.
Краща навчально-методична розробка року Краща навчально-методична розробка року Краща навчально-методична розробка року Краща навчально-методична розробка року Краща навчально-методична розробка року