Свято «День української писемності та мови»

Свято «День української писемності та мови» започатковано ще 9 листопада 1997 року. За традицією, на Українському радіо вже 19-й раз цього дня проводиться радіодиктант національної єдності. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, чи добре вони володіють українською мовою. Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно із усталеною традицією, читав український лінгвіст Олександр Авраменко. До речі, читав з такою чудовою дикцією, що для нас, викладачів, вона є орієнтиром.

Викладачі кафедри управління якістю разом із колегами з інших кафедр і структурних підрозділів також долучилися до цієї акції.

Вільне володіння рідною мовою – важливий елемент професійної діяльності. Сподіваємося, кожного року кількість бажаючих написати диктант буде все більшою, як і рівень грамотності й національної свідомості.

Свято «День української писемності та мови»