Науково-практичний семінар “Бережи енергію, збережи Україну!”

11 листопада – Міжнародний день енергозбереження.

Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів і розвитку поновлюваних джерел енергії.

Викладачі кафедри управління якістю у рамках міжнародної ініціативи організували науково-практичний семінар на тему “Бережи енергію, збережи Україну!”

У ході семінару було розглянуто ситуацію із впровадженням положень міжнародних стандартів ISO 50001 та ISO 14001 щодо систем екологічного й енергетичного менеджменту в Україні та світі (проф. Вячеслав Лебединець), концепцію «Зеленого офісу» та основні заходи щодо його побудови (доц. Олена Ромелашвілі), основи «Зеленої економіки» (доц. Тетяна Зборовська), підходи до енергозбереження шляхом застосування систем вентиляції з рекуперацією тепла (доц. Юрій Губін).

Окрім того, представники адміністративно-господарчої частини нашого університету надали інформацію щодо споживання електроенергії за два останні роки. Відповідні дані демонструють зменшення рівня енерговитрат у НФаУ, що доводить результативність впроваджуваних останнім часом заходів із заощадження ресурсів.

Вячеслав Лебединець також розповів учасникам семінару про плани впровадження в університеті систем екологічного та енергетичного менеджменту шляхом їх інтегрування із системою управління якістю, побудованою відповідно до вимог стандарту ISO 9001.

Проблема енергозбереження набагато глибша, ніж може здатися на перший погляд. Економія енергоносіїв, поряд з іншими заходами, дозволить знизити забруднення навколишнього середовища та врятувати світ, поки це ще можливо. Закликаємо всіх бути відповідальними за наше майбутнє! Економте завжди, коли є можливість! Не будьте байдужими!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.