Протягом 8-10 грудня 2021 року на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації пройшла Держатестація з базової освіти студентами освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка» заочної форми навчання.
На складанні кваліфікаційних екзаменів був присутній голова екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Камінська Тетяна Михайлівна, яка виступила з напутніми словами та побажаннями випускникам не втрачати жагу і натхнення до економічної справи.
Вітаємо випускників освітнього ступеня «Бакалавр» кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації зі складанням важливого іспиту та отриманням ступеню бакалавра, бажаємо наснаги, подальших творчих та професійних успіхів!!! Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся далі, бажаємо також успішно скласти ЄВІ та поступити до магістратури!
Протягом 8-10 грудня 2021 року на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації пройшла Держатестація з базової освіти студентами освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка» заочної форми навчання Протягом 8-10 грудня 2021 року на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації пройшла Держатестація з базової освіти студентами освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка» заочної форми навчання