8 червня 2023 року кафедра управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету (НФаУ) спільно з кафедрою управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації (НФаУ) провели міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент».

В ході роботи семінару були заслушані доповіді:

1. «Реалізація компетентісного підходу. Формування освітніх цілей за таксономією Блума. Інноваційні технології, методи та інструменти викладання»

Доповідачі: зав. каф. УЕФ ІПКСФ НФаУ. проф. Марія Зарічкова, доц. каф. УЕФ ІПКСФ НФаУ Тетяна Артюх

1. «Формування змісту освітніх компонент у відповідності програмних результатів навчання при підготовці менеджерів систем якості»

Доповідач: доц. каф. УЗЯФ НФаУ Тетяна Зборовська.

1. «Використання компетентнісного підходу під час викладання освітніх компонент за освітньо-професійною програмою «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом»

Доповідачі: доц.каф. УЗЯФ НФаУ Юлія Братішко, доц. каф. УЗЯФ НФаУ Ольга Гладкова, доц. каф. УЗЯФ НФаУ Яна Деренська.

Науково-практичний семінар пройшов у дружній, невимушений атмосфері. Актуальний матеріал зацікавив учасників, викликав жваве обговорення. Під час проведення заходу розгорнулася дискусія щодо проблемних аспектів викладання організаційно-управлінських освітніх компонент в умовах сучасних викликів. Слід зазначити, що такі між кафедральні науково-практичні семінари стають традиційними, оскільки саме в тісній співпраці з колегами можлива ефективна підготовка конкурентоспроможних фахівців з менеджменту і керівників системи охорони здоров’я і фармації відповідно до вимог ринку праці.

8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент». 8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент». 8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент». 8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент». 8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент». 8 червня 2023 року проведений міжкафедральний науково-практичний семінар на тему «Науково-методичні підходи до реалізації компетентнісної моделі викладання організаційно-управлінських освітніх компонент».