Члени Екзаменаційної комісії відзначили актуальність, ґрунтовність та високий рівень робіт. Разом із своїми науковими керівниками здобувачі гідно дійшли до фінішної прямої в навчанні.

Ми пишаємося нашими випускниками, бажаємо успіхів у кар’єрному зростанні, професійних перемог та нових звершень!

21 червня 2023 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент» бакалаврського рівня. 21 червня 2023 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент» бакалаврського рівня. 21 червня 2023 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент» бакалаврського рівня. 21 червня 2023 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент» бакалаврського рівня.