6 грудня 2022 року кафедрою управління та забезпечення якості у фармації проведено атестацію здобувачів вищої освіти 5 курсу освітньої програми «Менеджмент».

Екзаменаційна комісія відмітила ґрунтовність та повноту відповідей, чіткість висновків, вільне володіння програмними матеріалами.

Останній і найвідповідальніший крок у напрямку здобуття диплома бакалавра зроблено!

Ми пишаємося нашими випускникам, бажаємо успіхів у кар’єрному зростанні,  професійних перемог та нових звершень! Завжди чекаємо знову на інших освітніх програмах!