2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань – Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України) на тему «Цифрова логістика як інструмент покращення лікарського забезпечення населення» для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація та сертифікація».

2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань - Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України) 2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань - Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України) 2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань - Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України) 2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань - Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України) 2 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція відомого в Україні і за кордоном фахівця з питань логістики і управління ланцюгами постачань - Григорак Марії Юріївни, доктора економічних наук  (Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України)