25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації».
Науковий захід був присвячений обговоренню актуальним науковим та практичним проблемам управління, забезпечення та контролю якості у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я, із залученням вчених, фахівців-практиків, викладачів закладів вищої освіти та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців з України та зарубіжжя.
У роботі конференції взяли участь вчені провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України (Харків, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Київ, Львів, Дніпро, Краматорськ, Лиман та ін.), учасники із зарубіжжя (Республіка Білорусь, Республіка Таджикистан), ДП “Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів” МОЗ України, фахівці-практики провідних фармацевтичних підприємств та установ України (ТОВ «ФК «Здоров’я», ПАТ «Фармак», ТОВ “Фармекс Груп”, ТОВ «ЧОЦСК «ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА», Східне
міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, Асоціація Операторів ринку медичних виробів (® AMOMD) тощо).
XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» проходила на платформі відеоконференції Zoom за наступними напрямами:
1. Тенденції та перспективи розвитку забезпечення й управління якістю в фармації.
2. Стандартизація і забезпечення якості на етапах життєвого циклу лікарських засобів (від розробки й досліджень – до виробництва, реалізації та застосування).
3. Впровадження й розвиток систем управління якістю (QMS) та інтегрованих систем управління (IMS) на хіміко-фармацевтичних і біотехнологічних підприємствах.
4. Підготовка кадрів з контролю, забезпечення та управління якістю для фармацевтичної сфери галузі охорони здоров’я.
5. Організація та удосконалення діяльності підрозділів з управління якістю на фармацевтичних підприємствах.
6. Управління ризиками для якості фармацевтичної продукції.
7. Аудити на підприємствах фармацевтичного сектору.
8. Діяльність з кваліфікації (приміщень, обладнання, систем) і валідації (технологічних процесів, процесів очистки, аналітичних методик) на фармацевтичних підприємствах.
9. Забезпечення якості вимірювань у лабораторіях з контролю якості лікарських засобів.
10. Регуляторна діяльність у сфері обігу лікарських засобів.
11. Управління якістю у практиці аптечних закладів і дистриб’юторських компаній.
12. Питання якості харчових добавок, ветеринарної та косметичної продукції.
13. Системи екологічного, енергетичного, соціального управління та інші системи управління на підприємствах різних галузей.
За підсумками ХV Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Управління якістю у фармації» видана збірка матеріалів конференції, що містить публікації різної спрямованості, які представляють узагальнені результати досліджень теоретичних і практичних аспектів управління, забезпечення і контролю якості у фармацевтичному секторі охорони здоров’я, які виконувалися на підприємствах з виробництва і дистрибуції ЛЗ, аптечних закладах, лабораторіях, дослідницьких центрах та інших організаціях фармацевтичного профілю.
Учасники конференції висловили сподівання, що фахівці з проблем управління, забезпечення та контролю якості у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я внесуть свій вагомий внесок в нарощення конкурентного потенціалу вітчизняних фармацевтичних компаній і їх плідна праця буде спрямована на створення в Україні ефективної системи лікарського забезпечення населення. Надана висока оцінка організації роботи конференції та висловлено побажання про щорічне проведення цього заходу.
25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації» 25 травня 2021 року на базі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулася Ювілейна XV науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації»