18 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція медичного директора Медичного Центру ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» (м. Черкаси) Грінь І.А. на тему «Удосконалення управління персоналом закладу охорони здоров’я на основі впровадження системи КРІ» для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація та сертифікація».

18 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція медичного директора Медичного Центру ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» (м. Черкаси) Грінь І.А.18 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція медичного директора Медичного Центру ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» (м. Черкаси) Грінь І.А.