15 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція завідуючої кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології ЗДМФУ, доктора фармацевтичних наук, професора Бушуєвої Інни Володимирівни на тему «Фармація під ча війни: переорієнтація логістики, нові опції, міграція фармацевтичних працівників» для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація та сертифікація».15 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція завідуючої кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології ЗДМФУ, доктора фармацевтичних наук, професора Бушуєвої І. В.