Забіг по злітно-посадковій смузі на 5 км

Наш черговий спортивний захід відбувся – із задоволенням і добрими результатами пробігли по злітній смузі Харківського аеропорту.

З погодою пощастило – густий туман розсіявся, стало неочікувано тепло як для кінця жовтня. Ну і настрій, як завжди на масових спортивних змаганнях, – суто позитивний і бадьорий.

Результат на 5 км (серед 107 учасників): 19-е місце серед жінок у асистента кафедри Тетяни Карамаврової, 18-е серед чоловіків у завідувача кафедри Вячеслава Лебединця.

На жаль, решта кафедральної команди не змогла приїхати через хвороби, але плани незмінні – спорт в нашому житті має бути завжди. Ведемо активний спосіб життя самі – агітуємо студентів своїм прикладом. Якість на виробництві починається з якості нашого життя!

Забіг по злітно-посадковій смузі на 5 км