Шановні колеги!
![З Днем працівників освіти!](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/z-dnem-pratsivnykiv-osvity.png)
Від колектива кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Всіх нас об’єднує активне включення в процес навчання і виховання молодого покоління українців, від яких буде залежати майбутнє нашої держави!
Невичерпної наснаги, здоров’я, відчуття повноти й неповторності життя , щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Бажаємо натхнення, творчих сил, оптимізму, добробуту, безхмарних, мирних, світлих днів!