Колектив кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету щиро вітає з присвоєнням вчених звань:
– професора кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Олену Літвінову;
– доцента кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Оксану Цурікову.
Бажаємо успішного втілення творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!
Нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможуть реалізувати фаховий, творчий потенціали на благо України!