Практичне заняття з дисципліни “Інтегровані системи управління” зі студентами заочної форми навчання ОП “ЯСС”

Триває практичне заняття з дисципліни “Інтегровані системи управління” зі студентами заочної форми навчання освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”. Наші майбутні гуру з якості відпрацьовують імплементацію вимог відразу трьох стандартів в єдину процедуру на прикладі процесу виробництва харчового продукту. Практичне заняття з дисципліни "Інтегровані системи управління" зі студентами заочної форми навчання ОП "ЯСС"

Продукт має бути якісним і безпечним, персонал – захищений від негативних факторів впливу на життя і здоров’я, а навколишнє середовище не має піддаватися забрудненню. Задача не з легких, тож і подумати є над чим. Втім, знаємо і віримо – за цими випускниками світле майбутнє України. Що-що, а інтелект у нас точно є!