На кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ 11 лютого 2021 р. пройшов успішний захист кваліфікаційних робіт студентів освітньої програми «Економіка підприємства”

На кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ 11 лютого 2021 р. пройшов успішний захист кваліфікаційних робіт студентів освітньої програми «Економіка підприємства"Кваліфікаційні роботи наших магістрів традиційно вражають різноманіттям цікавих тем. Але, що важливіше, всі вони стали приводом до глибоких досліджень, вартих й подальшого продовження. Тож з повною впевненістю та радістю хочемо привітати наших любих випускників із успішних захистом дипломів та набуттям кваліфікації магістрів з економіки підприємства!
На захисті магістерських робіт був присутній голова екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Національного юридичного  університету імені Ярослава Мудрого Камінська Тетяна Михайлівна, яка виступила з напутніми словами та побажаннями випускникам не втрачати жагу і натхнення до економічної справи.
Вітаємо! Щиро віримо у блискуче майбутнє наших випускників, у їх успішний власний шлях у світі, сповненому безлічі можливостей. А також запевняємо, що двері кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації для наших магістрів завжди залишаються відкритими, тому з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей.