Понад 30 років світова спільнота відзначає Всесвітній день якості, який присвячено розв’язанню проблем якості та конкурентоспроможності продукції, що є спільним завданням держави і громадськості.
Проблема якості – одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни. Поняття якості тісно пов’язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров’я, і психологічний комфорт людини. Питання якості кожного року набувають актуальності і для України в тому числі.
В 2021 році Всесвітній день якості припав на 11 листопада. Тому в цей день викладачі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Тетяна Крутських та доц. Тетяна Зборовська провели для здобувачів та викладачів «Бериславського медичного фахового коледжу Херсонської обласної ради» лекцію-бесіду «Якість понад усе», де ознайомили присутніх з історичними аспектами виникнення поняття якості, засобів контролю та підходів до організації робіт з формування системи управління якістю в сучасних організаціях.
Дякуємо нашим колегам за можливість долучити майбутніх фахівців фармацевтичної та медичної спільноти до вивчення питань якості!!!
Бажаємо творчого натхнення до застосування Якості в їх професійній роботі!!!