Лекція до Всесвітнього дня якості для здобувачів «Бериславського медичного фахового коледжу Херсонської обласної ради»

Понад 30 років світова спільнота відзначає Всесвітній день якості, який присвячено розв’язанню проблем якості та конкурентоспроможності продукції, що є спільним завданням держави і громадськості.

Проблема якості – одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни. Поняття якості тісно пов’язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров’я, і психологічний комфорт людини. Питання якості кожного року набувають актуальності і для України в тому числі.

В 2021 році Всесвітній день якості припав на 11 листопада. Тому в цей день викладачі кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Тетяна Крутських та доц. Тетяна Зборовська провели для здобувачів та викладачів «Бериславського медичного фахового коледжу Херсонської обласної ради» лекцію-бесіду «Якість понад усе», де ознайомили присутніх з історичними аспектами виникнення поняття якості, засобів контролю та підходів до організації робіт з формування системи управління якістю в сучасних організаціях.

Дякуємо нашим колегам за можливість долучити майбутніх фахівців фармацевтичної та медичної спільноти до вивчення питань якості!!!

Бажаємо творчого натхнення до застосування Якості в їх професійній роботі!!!