10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development), відзначається з метою підвищити усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки! Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання!
Кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету щиро вітає науковців зі святом творчої праці – Днем науки!
Бажаємо усім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!