![Вітаємо Крутських Тетяну Василівну з Днем народження!](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/02/Крутских.jpg)
Колектив кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету щиро вітає доктора фармацевтичних наук, професора кафедри Крутських Тетяну Василівну з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих років служіння улюбленій справі, здійснення усіх життєвих планів та задумів! Нехай у майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!