Cемінар з питань формування системи управління якістю за вимогами стандарту ISO 9001:2015

Наприкінці грудня завідувач кафедри Вячеслав Лебединець провів семінар з питань формування системи управління якістю за вимогами стандарту ISO 9001:2015 з представниками майже всіх структурних підрозділів підприємства ТОВ ФАРМА СТАРТ (компанія АСІНО в Україні). Протягом насичених днів семінару зробили огляд стандартів ISO серії 9000, розглянули вимоги стандарту 9001, визначили входи й виходи основних процесів системи управління якістю та склали план подальших дій. Приємно, що серед колективу підприємства є й чимало випускників Національного фармацевтичного університету, зокрема – спеціальності Якість, стандартизація та сертифікація. Впевнені, що проект буде реалізовано успішно!