9 листопада 2023 року кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість – стратегія успіху».

Всесвітній день якості відзначається щорічно в другий четвер листопада в багатьох країнах світу. Підвищення якості виробів і послуг має безпосередній вплив на успіх компанії, сприяючи задоволенню клієнтів, підвищенню конкурентоспроможності, збереженню репутації та стабільному росту бізнесу.

З роками Всесвітній день якості став важливою подією для фахівців у галузі управління якістю та всіх, хто цікавиться питаннями якості продукції і послуг.

Доповідачами семінару були професори, викладачі та здобувачі вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

Відкрила роботу семінару докт. фарм. наук, проф., зав. кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ Крутських Т.В., яка привітала усіх учасників з Всесвітнім днем якості, побажала плідної роботи і нових наукових здобутків.

З дуже актуальним докладом виступила кандидат фарм. наук, Чегринець А.А.,  щодо оцiнки якостi обслуговування в аптечних закладах. Оцінка якості обслуговування в аптечних закладах допомагає підвищити рівень задоволення клієнтів, забезпечити безпеку та ефективність лікування і зберегти добру репутацію закладу. Важливо вдосконалювати обслуговування на постійній основі, враховуючи потреби та очікування клієнтів.

Здобувач вищої освіти за ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» Бабенко А.В. доповідав щодо ролі належної практики дистрибуції при забезпеченні якості, безпеки та ефективності лікарських засобів.

З дуже цікавим докладом виступив здобувач вищої освіти за ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» Наріжний О.М. «Досягнення в розвитку системи управління якістю компанії Тойота».

В рамках семінару здобувачі вищої освіти за ОП «Менеджмент» (Дьякова А.С., Лазько А.В.) доповідали щодо комплексного впливу війни на якість життя українців, якість освіти. Українці показали велику міць і солідарність під час війни. Багато громадян добровільно допомагають військовим, біженцям та людям, які постраждали від конфлікту. Це свідчить про те, що незважаючи на труднощі, український народ залишається єдиним та сильним.

У доповідях Машкіної О.В., здобувача вищої освіти за ОП «Менеджмент», було зазначено, що підвищення якості життя населення сьогодні є стратегічним пріоритетом розвитку суспільства. Це сприяє загальному благополуччю суспільства, зменшує соціальні проблеми та сприяє сталому розвитку.

У своєму виступі Калєкіна Т.В., здобувач вищої освіти за ОП «Менеджмент», підкреслила, що якість грає важливу роль у запоруці успішного бізнесу і має велике значення в різних аспектах діяльності компанії.

Усі доповіді викликали жвавий інтерес слухачів.

Учасники семінару наголосили на актуальності та значущості представлених на заході доповідей та висловили надію на подальшу співпрацю, тепло подякували один одному.