9 лютого 2021 р. на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП “Логістика” денної форми навчання!

9 лютого 2021 р. на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП "Логістика" денної форми навчання!Доповідачі аргументовано відповідали на запитання та довели ефективність результатів досліджень.
Щиро вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень! Нехай знання, отримані в університеті, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності!

9 лютого 2021 р. на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП "Логістика" денної форми навчання! 9 лютого 2021 р. на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП "Логістика" денної форми навчання! 9 лютого 2021 р. на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП "Логістика" денної форми навчання!