Планове засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів

12 лютого 2020 р. в НФаУ пройшло планове засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів / процесів.

Перший проректор, представник керівництва з питань функціонування інтегрованої системи управління доц. Федосов А. І. у своїй доповіді підкреслив важливість етапу планування для забезпечення ефективного функціонування системи управління університетом та наголосив на необхідності приведення системи планування до процесної структури СУЯ.

Провідний соціолог відділу управління якістю доц. Овакімян О. С. презентувала результати аналізу досягнення цілей НФаУ за І півріччя 2019/2020 н.р. та окреслила завдання для керівників процесів на наступне півріччя.

Головний аудитор НФаУ проф. Лебединець В. О. розповів про актуальність та етапи створення інтегрованої системи управління, яка складається з систем управління якістю, екологічного та енергетичного управління відповідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 5001:2018.

Після доповідей учасникам раніше проведеного тренінгу з питань еко- та енергоменеджменту було урочисто вручено сертифікати.

У роботі «Школи супервайзера СУЯ НФаУ» взяли участь 28 керівників структурних підрозділів/процесів, внутрішні аудитори та співробітники відділу управління якістю.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.