7 грудня 2023 року відбулось секційне засідання СНТ кафедри «Управління та забезпечення якості у фармації» НФаУ в рамках ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». Члени СНТ кафедри презентували результати своїх наукових досліджень.

У секційному засіданні прийняли участь члени студентського наукового товариства та співробітники кафедри «Управління та забезпечення якості у фармації».

Щиро вітаємо переможців та наукових керівників!

1 місце

Здобувач вищої освіти 2 курсу за освітньою програмою «Якість, стандартизація та сертифікація» Антарьова Юля за доповідь «Актуальність впровадження вимог ДСТУ ISO 13485: 2018 на підприємствах з виробництва медичних виробів»

Науковий керівник – д. фарм. н., професор Коваленко С.М.

2 місце

Науковий керівник: д. фарм. н., професор Посилкіна О.В.

3 місце

Здобувач вищої освіти 3 курсу за освітньою програмою «Менеджмент» Машкіна Олександра за доповідь «Вплив інформаційних систем та технологій на якість управління, виробництва та сервісу у фармації»

Науковий керівник: к. економ. н., доцент Ковальова В.І.

Також грамотами за участь нагороджені:

1. Бабенко Андрій на тему «Екологічна небезпека використання фармацевтичної продукції» (науковий керівник к.фарм.н., доцент Ткаченко О.В.);
  2. Постой Владислав на тему «Оптова торгівля медичними виробами в умовах військового стану» (науковий керівник к.фарм.н., доцент Ткаченко О.В.);
  3. Прогонна Анастасія на тему «Аналіз використання сучасних методів тайм-менеджменту в закладах охорони здоров’я» (науковий керівник д.фарм.н., професор Братішко Ю.С.);
  4. Гавріков Олексій на тему «Оцінка системи управління якістю фармацевтичного підприємства» (науковий керівник д.фарм.н., професор Літвінова О.В.);
  5. Сулімовська Альона на тему «Удосконалення системи управління персоналом на сучасному підприємстві» (науковий керівник к. юр. н., доцент Коляда Т.А.);
  6. Говорун Анастасія на тему «Впровадження інструментів self-менеджменту в студентське життя» (науковий керівник к. економ. н., доцент Глєбова Н.В.);
  7. Гузенко Юлія на тему «Кадровий потенціал: сутність та фактори розвитку» (науковий керівник к. юр. н., доц. Коляда Т.А.);
  8. Воронкін Павло на тему «Удосконалення управління логістичною діяльністю фармацевтичного підприємства» (науковий керівник к. фарм. н., доц. Лісна А.Г.).

Бажаємо нашим молодим науковцям успіху, творчого натхнення та професійного і особистісного розвитку!!