31 січня 2023 року кафедрою управління та забезпечення якості у фармації проведено атестацію здобувачів вищої освіти ОП «Менеджмент організацій та адміністрування».

Сьогодні ми вже можемо звертатися до випускників «шановні колеги»!

Ми щиро дякуємо вам за вибір навчального закладу! Дякуємо за наполегливість у навчанні, цікавість, прагнення до знань, сміливість нестандартно мислити та знаходити нові шляхи вирішення управлінських завдань.

Пишаємося високим рівнем кваліфікаційних робіт, їх актуальністю та практичною значущістю.

Бажаємо випускникам кафедри стрімкого кар’єрного зростання, нових професійних звершень, міцного здоров’я та миру!