27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024»

Освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024».

Гарант ОП ЯСС професор Коваленко Світлана Миколаївна висвітлила особливості та унікальність ОП ЯСС та розповіла вступникам про мету та  завдання ОП ЯСС. Зазначила, що освітня програма передбачає теоретичну та практичну підготовку: виконання практичних робіт; узагальнення результатів наукових досліджень та методів управління якістю; проходження стажування на сучасних підприємствах, організаціях та лабораторіях; виконання та захист кваліфікаційної роботи. Навела перелік основних та вибіркових компонентів, які будуть вивчати здобувачі ОП ЯСС. Розповіла про фінансові можливості, перспективи працевлаштування та посади, які можуть обіймати випускники ОП ЯСС.

 У заході прийняла участь від стейкхолдерів-роботодавців менеджер систем якості ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» Зливко Юлія Станіславівна, яка відмітила, що ОП ЯСС є сучасною, актуальною, корисною, яка надає можливість розширити спектр свого працевлаштування в будь-якій сфері господарства. А також розповіла про своє карєрне зростання як менеджера з якості.   

 Здобувач денного відділення Олексій Наріжний зазначив, що ОП ЯСС дає змогу йому отримати широкий спектр знань та навичок, які стануть невід’ємною частиною його професійного розвитку. ОП ЯСС дає йому змогу засвоїти методи та засоби управління якості продукції та послуг, дає можливість розвинути менеджерські навички, навички  аналізу, планування та впровадження систем управління тощо.

Наприкінці заходу виступив доцент Крисків Олег Степанович з інформацією про особливості вступної кампанії 2024.

Вступники уважно слухали надану інформацію та активно задавали питання.

27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024» 27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024» 27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024» 27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024» 27.04.2024 р. освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» була представлена на дні відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024»

Print Friendly, PDF & Email