Участь у круглому столі взяли Наталія Живора, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, к.ф.н., доц., Яна Деренська, гарант ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, к.е.н., доц., Тетяна Крутських, завідувачка кафедри управління та забезпечення якості у фармації, д.ф.н., проф., члени робочої (проєктної) групи, зовнішні стейкголдери – представники академічної спільноти та громадських організацій, роботодавці та випускники, внутрішні стейкголдери – здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітньо-професійній програмі «Менеджмент».

Рецензенти зазначили, що освітня програма враховує сучасні тенденції підготовки менеджера, сприяє поглибленню організаційних, комунікативних та правових аспектів підприємницької діяльності. Серед переваг освітньої програми зазначено її збалансованість, широке охоплення та врахування соціальних та поведінкових процесів в управлінні, що знайшло відображення в переліку освітніх компонентів, компетентностей та програмних результатів навчання, які дозволяють сформувати поліваріантне сприйняття та мислення здобувача вищої освіти. У цілому стейкголдери позитивно оцінили освітньо-професійну програму, відмітили високий професійний рівень викладання освітніх компонентів, різноманіття інтерактивних форм та методів навчання, надали слушні пропозиції щодо удосконалення програми, зазначили актуальність продовження практики залучення до викладання практиків, розширення використання ситуативних завдань.

В обговоренні освітньої програми взяли участь Наталія Гавкалова, д.е.н., проф. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Юлія Лола, голова ГО «Розвиток громад Харківщини», к.е.н., доц., Дар’я Михайленко, к.е.н., доц., с.н.с. (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), Володимир Ушкальов, к.е.н., доц. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Павло Гаврилюк, менеджер зі збуту (ТОВ «ЮД-ПАК ХАРКІВ», м. Харків), Єлизавета Лавренюк, помічник керівника («Barbershop Bad Boy», м. Одеса), Антон Гладкий, здобувач вищої освіти 2 курсу денної форми навчання, Ірина Карпенко, здобувачка вищої освіти 4 курсу заочної форми навчання (фармацевт, МПП «Фарммаркет», м. Харків), Вероніка Новікова, здобувачка вищої освіти 4 курсу денної форми навчання, Софія Ткаченко, здобувачка вищої освіти 1 курсу денної форми навчання.

24 квітня 2024р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент) 24 квітня 2024р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент) 24 квітня 2024р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент) 24 квітня 2024р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент)