19 та 23 червня 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації відбулася атестація фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства». За підсумками державної атестації студенти-випускники продемонстрували позитивні результати. Екзаменаційна комісія визначила, що теоретична та практична підготовка студентів відповідає вимогам, поставленим перед фахівцями цього профілю, всі склали атестаційні екзамени та заслуговують присвоєння кваліфікації «бакалавр з економіки». Вітаємо студентів із завершальним етапом навчання за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства»” та позитивними результатами атестаційних екзаменів! Далі отримання довгоочікуваних дипломів!

19 та 23 червня 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації відбулася атестація фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства» 19 та 23 червня 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації відбулася атестація фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства» 19 та 23 червня 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації відбулася атестація фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства» 19 та 23 червня 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації відбулася атестація фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства»