19 квітня 2024 року кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля.

Цей день нагадує нам про необхідність збереження та охорони довкілля для майбутніх поколінь, а також про важливість здорового середовища для забезпечення життєвих потреб людини. Урахування екологічних аспектів у всіх сферах життя є важливим етапом на шляху до сталого розвитку суспільства. Тому Всеукраїнський день довкілля має величезне значення, як символ об’єднання зусиль громадян, уряду та бізнесу на користь природи та здоров’я людей.

Доповідачами семінару були професори, доценти Національного фармацевтичного університету.

Розпочала семінар завідувачка кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ проф. Крутських Т.В. та виступила з актуальною доповіддю щодо екологічної сертифікації. Підкреслено важливість цього інструменту для забезпечення екологічно чистого виробництва та споживання, а також його переваги для здоров’я, довкілля та соціального благополуччя, а також висвітлено виклики та перспективи його розвитку.

Доцент кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ Ткаченко О.В. проаналізувала перспективи розвитку альтернативних джерел енергії. Доповідач відзначив, що їх впровадження буде сприяти сталому економічному зростанню та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.

Доповідь доцент кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ Зборовської Т.В. була присвячена питанню екологічних трендів в сучасному світі. Висвітлено, що лише шляхом спільних зусиль урядів, підприємств, громадськості та міжнародних організацій можна забезпечити стале та здорове майбутнє для нашої планети.

Доцент кафедри організації та економіки фармації НФаУ Мороз С.Г. акцентувала увагу учасників на проблемах утилізації невикористаних лікарських засобів. Доповідач звернув увагу на необхідність удосконалення системи утилізації невикористаних лікарських засобів з метою зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, підвищення ефективності використання медичних ресурсів та забезпечення загального благополуччя суспільства.

Робота науково-практичного семінару пройшла в атмосфері співпраці та взаєморозуміння, сприяла активному обміну досвідом, новими ідеями та досягненнями. Відчутний був підвищений інтерес до проблематики охорони довкілля та екологічних викликів, з якими стикається сучасне українське суспільство.

Підкреслено значення володіння екологічними знаннями для фахівців у будь-якій галузі діяльності та необхідність кваліфікованої оцінки можливих наслідків дій на природне середовище.

Учасники висловили впевненість, що подальша співпраця та обмін ідеями сприятимуть зміцненню екологічної свідомості та забезпечать сталий розвиток у гармонії з природою.

19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля. 19 квітня 2024 року кафедрою було проведено науково-практичний семінар до Всеукраїнського дня довкілля.