15-річний ювілей кафедри

З вересня 2004 року наша кафедра носить назву Управління якістю. З тих пір і досі вона є єдиною профільною кафедрою серед закладів освіти галузі охорони здоров’я. З нагоди 15-річного ювілею нас привітали подякою ректора.

З моменту заснування кафедри ми докладаємо максимум зусиль для надання студентам знань щодо забезпечення й управління якістю продукції та послуг. Впевнені: компетентного фармацевта без таких знань бути не може. Цей напрям підготовки фармацевтичних кадрів є і завжди буде актуальним та важливим.

Затребуваність кваліфікованих фахівців з питань управління якістю підштовхує нас на відкриття нової, унікальної для України освітньо-професійної програми (ОПП) з робочою назвою “Управління якістю у фармації”, над якою сьогодні працює колектив кафедри. Анонс ОПП заплановано на березень 2020 року.

15-річний ювілей кафедри