15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація».
Захист наукової роботи – це, мабуть, найхвилюючий і найвідповідальніший етап за весь період навчання в університеті, адже студенти презентують свій перший науковий доробок, здібності до наукової діяльності.
Тематика кваліфікаційних робіт є актуальною та відповідає реаліям сьогодення. Наукові роботи відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які магістранти давали аргументовані та змістовні відповіді, демонструючи високий рівень професійної підготовки.
Голова комісії Дєгтяр Андрій Олегович,  професор кафедри публічного управління та підприємництва Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського “Харківського авіаційного інституту”,  відмітив високий рівень виконаних кваліфікаційних робіт та відзначив, що практичні рекомендації усіх робіт можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах фармацевтичної галузі при вирішенні економічних завдань.

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт і бажаємо блискучих перспектив та планів на майбутнє, доброї долі та благополуччя в житті. Нехай знання, отримані в університеті, стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності.

15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація» 15 лютого 2023 р. на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувався захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентами денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Якість, стандартизація і сертифікація»