15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом”! Шановні випускники, робоча група освітньої програми, всі викладачі випускової кафедри від всього серця вітають Вас із  такою знаковою подією у житті – завершенням навчання і отриманням магістерського диплому! Нехай диплом випускника Національного фармацевтичного університету залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху та предметом гордості і подальшого кар’єрного зростання. Ми бажаємо  вам нових перемог, нових цікавих проєктів і нових досягнень!

15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом” 15.02.2024 року на кафедрі управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся  захист кваліфікаційних робіт студентів, які навчались за освітньо-професійною програмою “Управління охороною здоров'я та фармацевтичним бізнесом”