12 листопада – Всесвітній день якості

12 листопада - Всесвітній день якостіРозв’язання проблем якості та конкурентоспроможності української продукції є спільним завданням держави і громадськості та необхідною передумовою прискорення входження України до Європейської спільноти.
Проблема якості – одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни. Поняття якості тісно пов’язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров’я, і психологічний комфорт людини.

Незадовільна якість виступає в ролі стримуючого і вкрай негативного в економічному відношенні фактора для всієї світової спільноти, для кожного споживача.
Кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету вітає Вас з Всесвітнім днем якості і бажає якнайменше стикатися з відвертою недобросовісністю виробників, купувати продукцію і користуватися послугами тільки високої якості.
Будемо відповідальні, і якість нашого життя неодмінно зросте, знімаючи з нас зайві турботи і дозволяючи нам насолоджуватися життям, адже воно прекрасне і дивовижне!