12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід “Клуб бізнесу та технологій”.
Спікерами онлайн-зустрічі були:
1) Роман Ісаєнко – голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками;
2) Наталя Ніколаєнко – провідний фахівець з сертифікації, стандартизації та якості DQS Україна.
 Роман Ісаєнко нагадав про можливість проходження практики у Держлікслужбі. Це особливо важливо для здобувачів освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”, бо в них існує дієва система управління якістю. А Наталя Ніколаєнко розповіла як стати зовнішнім аудитором, тому що здобувачі вивчають освітню компоненту “Аудит системи управління якістю”.
Організатори заходу, учасники висловлюють велику вдячність запрошеним фахівцям за дуже цікавий матеріал, приділений час, корисні приклади, спілкування, мотивацію для наших здобувачів вищої освіти, можливість долучитися до обговорення актуальних питань сучасного бізнесу та сподіваємося на подальшу співпрацю!
12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій" 12 квітня 2023 р. факультетом фармацевтичних технологій та менеджменту сумісно з кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено освітній захід "Клуб бізнесу та технологій"