11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент».  Гарантом ОПП,  доцентом закладу вищої освіти, кандидатом економічних наук Деренською Я.М. було анонсовано  зміст освітньої програми та результати активної участі здобувачів у студентському самоврядуванні і наукових заходах. До заходу приєднались здобувачі вищої освіти ОПП «Менеджмент» Юсуф БАЗАЛАЄВ (2 курс) і Оксана МИТРОВИЧ (4 курс), які   поділились власним досвідом навчання у НФаУ.

11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент» 11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційного марафону «FUTURE WITH НФаУ» кафедрою  було проведено презентацію ОПП «Менеджмент»